Jako certyfikowany specjalista Google Ads prowadzę kampanie dla firm w skali ogólnopolskiej oraz na rynkach zagranicznych od przełomu 2009 i 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala na szerokie spojrzenie na każdy biznes, pod kątem jego promocji w internecie i indywidualny dobór odpowiednich typów kampanii.

Wyszukiwarka Google to miejsce, w którym w pierwszej kolejności, dokonujemy wyszukiwań produktów/usług, których potrzebujemy.

Reklamy graficzne i wideo to pole do wzbudzenia naszego zainteresowania produktami i usługami oferowanymi przez firmy.

Natomiast kampanie produktowe i remarketing to wyższy poziom marketingu i reklam dedykowanych potencjalnym klientom, którzy znajdują się na końcowym etapie ścieżki zakupowej.

Specjalizuję się w kampaniach:

Działania w zakresie Google Ads opierają się na biznesowej współpracy w oparciu o umowę zawieraną na czas nieokreślony z udostępnieniem:

  • konta Google Ads, gdzie płatnikiem budżetu jest klient,
  • konta Google Analytics oraz w razie potrzeby Google Tag Managera,
  • konta Google Merchant Center w przypadku sklepów internetowych

W ramach współpracy nie jest określana “na sztywno” liczba kampanii, ich typy i częstotliwość zmian. Po mojej stronie leży odpowiednie sterowanie budżetem dla jego jak największej efektywności, co jest co miesiąc raportowane.

Cennik prowadzenia kampanii ustalany jest indywidulanie. Najczęśniej dla nowo zakładanych kont bądź z krótką historią opiera się na procentowym wyliczeniu obsługi w stosunku do zadeklarowanego wydatkowania budżetu miesięcznego. W przypadku sklepów z wdrożonym już modułem e-commerce niejednokrotnie kwota opieki nad kampaniami to procentowa prowizja z osiąganego przychodu przez prowadzone kampanie Google Ads.

 

Zapraszam do kontaktu

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i porozmawiajmy o obecności Twojego biznesu w internecie.